Canan Karatay'dan Tavsiyeler | Canan Karatay Diyeti - Sağlıklı Bilgi

En Son

25 Mart 2018 Pazar

Canan Karatay'dan Tavsiyeler | Canan Karatay Diyeti

Canan Karatay Diyeti
Canan Karatay Tavsiyeleri
Profesör Doktor Canan Karatay tavsiyeleri ile gündemden hiç düşmüyor. Her ne kadar tavsiyeleri çoğunlukla tepki çekse de tavsiyelerini uygulayanlar daha sağlıklı olduğundan sizin için böyle bir liste yapmayı düşündük. Prof. Dr. Canan Karatay'ın çok tepki çekmesine rağmen sağlıklı bir vücut için yapılması gerekenler olarak bizlerle paylaştığı tavsiyelerini sizin için derledik. Elbette %100 doğru değil bu tavsiyeler, ancak doğruluk oranı epey yüksek. Bundan dolayı bu tavsiyeleri uygulayıp uygulamadan önce kesinlikle bir yararı veya zararı olacağını söylemek doğru olmaz. Ancak deneyip kendiniz yararlarını veya zararlarını görebilirsiniz.


Canan Karatay Tavsiyeleri
Günde İki Öğün Yemek Yiyin
Canan Karatay'ın en akıllıca tavsiyelerinden biri günde iki öğün yemek yemek. Canan Karatay'a göre günlük üç öğün yemek yerseniz kilo alırsınız. Bundan dolayı sağlıklı bir vücut için abartmadan, iki öğün yemek gerekiyor Canan Karatay'a göre.

Canan Karatay Diyeti
Bol Bol Zeytin Yiyin
Canan Karatay'ın bir diğer ilginç tavsiyesi ise bol bol zeytin yemeliyiz. Profesör Doktor Canan Karatay'a göre kahvaltıda 10-15 zeytin yerine 30-40 zeytin yemeliyiz. Ülkemizde bolca üretilen zeytinden bol bol tüketmek sağlıklı bir vücut için doğal yoldan yapabileceğimiz uygulamalardan biri.


Canan Karatay Diyeti Nasıl Yapılır?
Kepekli, Normal... Ekmek Yok!
Canan Karatay'a göre yediğimiz ekmek eski yani hakiki ekmek değil. Yediğimiz ekmek katkı maddeleri ile dolu. Bu da sağlığımıza çok zarar veriyor. Bundan dolayı ister kepekli olsun ister normal olsun ekmekten uzak durmak gerekiyor.

Canan Karatay Tereyağı Tavsiyesi
Tereyağı zararlı değil, yiyebilirsiniz.
Canan Karatay'ın en çok tepki çeken tavsiyesi tereyağının tüketilebilir olması. Canan Karatay'a göre tereyağı yemek zararlı değil, hatta yararlı bile. Bundan dolayı rahatlıkla tüketebilirsiniz. Tabii ki aldığınız tereyağının ne kadar hakiki olduğu da önemli.

Canan Karatay'ın Tepki Çeken Tavsiyeleri
Meyvenin Sadece Doğalını Yiyin!
Hepimizin kabul ettiği bir tavsiyesi daha var Canan Karatay'ın. Bu tavsiyesi ise meyvenin sadece doğalını yemek. Çok doğru bir tavsiye bu. Hepimiz doğal olmayan, hormonlu meyvelerinde bize nasıl zarar vereceğini biliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder